Usługi

Firma Domex powstała w 1997 roku, nieprzerwanie trwa i rozwija się do dzisiaj zyskując liczne grono zadowolonych klientów.
W odpowiedzi na oczekiwania Klientów i chęcią dalszego rozwoju postanowiliśmy rozszerzyć działalność. Z naszych usług korzystają salony sprzedaży płytek ceramicznych, wykonawcy, projektanci, architekci oraz klienci indywidualni.
Zadowolenie naszych klientów jest dla nas bardzo ważne, dlatego też cały czas podnosimy nasze kwalifikacje.
Nasi pracownicy służą radą i pomocą zawsze, gdy jest taka potrzeba. Gwarantują rzetelną i fachową obsługę, połączoną z satysfakcją klienta.

Usługi Transportowe

Od kilku lat świadczymy usługi transportowe na terenie całego kraju. Pozwoliło nam to zdobyć niezbędne doświadczenie w dziedzinie transportu, dzięki czemu zaufaniem obdarzyło nas wiele znanych przedsiębiorstw jak i osób prywatnych.

Układanie Płytek Ceramicznych

Oferujemy montaż okładzin zarówno na powierzchniach przemysłowych jak i w domach i mieszkaniach. Wykonanie usługi przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem gwarantuje pełen profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Cięcie i Obróbka Płytek Ceramicznych

Świadczymy usługi w dziedzinie cięcia i obróbki płytek ceramicznych jak również profesjonalnego układania. Zajmujemy się również produkcją stopnic, mozaiki podklejanej na siatce, podokienników oraz cokołów. W wielu przypadkach obróbka odbywa się na maszynach CNC.

Usługi Remontowo Budowlane

Wieloletnie doświadczenie w realizacji skomplikowanych projektów umożliwia nam wykonanie nawet najbardziej nietypowych i oryginalnych pomysłów. Każde zlecenie jest dla nas jednakowo ważne i wykonywane z należytą starannością. Jesteśmy przygotowani na wybudowanie oraz wykończenie stanu surowego budynku, jak również wykonujemy całą aranżację wnętrz według projektu architektonicznego oraz dowolnej aranżacji inwestora. Wykonujemy wszystkie prace modernizacyjne zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.