Usługi Transportowe

Domex to firma, która od początku swojego działania postanowiła stawiać na rzetelność, uczciwość oraz profesjonalne podejście do Klienta Posiadamy możliwość transportu towarów o zróżnicowanej wadze i gabarytach. Nie jesteśmy masowym przewoźnikiem, co sprawia, że do każdego zlecenia podchodzimy w sposób bardzo indywidualny i rzetelny. Cechuje nas terminowość wykonywania zleceń, rzetelność wykonania oraz fachowość i uczciwość.
Nasi pracownicy służą radą i pomocą zawsze, gdy jest taka potrzeba.

Transport Towarów na Paletach

Wysyłka palet oferowana przez naszą firmę stanowi idealną ofertę dla firm lub osób zainteresowanych transportem większej ilości towaru. Nadawcy nadają przesyłki kurierskie bez umowy oraz bez deklarowania ich ilości w niskich cenach. Wystarczy napisać zlecenie, dokonać płatności a kurier przyjedzie tego samego (jeśli zlecenie zostało złożone rano) lub następnego dnia roboczego . Wysłanie palety jest niezwykle proste. Wystarczy podać rodzaj przesyłanej palety (EURO lub paleta przemysłowa) oraz jej podstawowe dane jak waga oraz wysokość. Należy pamiętać, że podając zarówno wagę jak wysokość trzeba uwzględnić paletę. Jeśli przykładowo mamy do transportu 500 kg towaru to powinniśmy doliczyć jeszcze wagę samej palety. Waga palet uzależniona jest od jej wielkości, materiału z jakiego jest wykonana a w przypadku palet drewnianych znaczenie ma także stopień wilgotności. Najpopularniejsza w Europie paleta „euro” (EPAL) waży przeciętnie około 25 kg. Podając wysokość ładunku, należy zmierzyć go od płaszczyzny na której stoi do najwyższego punktu. Wysokość samej podstawy palety to przeważnie 14,4 cm. Odbiór palety nadanej tą metodą wykonywany jest tylko dużymi samochodzami ciężarowymi wyposażonymi w windę załadowczą, dzięki czemu nie ma problemu z załadunkiem większej ilości towaru. Należy pamiętać, że nadawca musi umożliwić sprawny podjazd (plac lub rampa załadowcza). W przypadku tej usługi na paletę można załadować aż 1000 kg towaru (waga liczona wraz z paletą). Koszt dostarczenia towaru tą metodą nie jest zależny od odległosci.

Usługi Transportowe Pojazdami o Ładowności do 1,5 tony

Oferujemy Państwu profesjonalny transport drobnicowy towarów oraz transport dedykowany. Transport drobnicowy to usługa polegająca na eskpreswym dostarczeniu towarów o masie nie przekraczającej 1,5 tony.

Transport Pojazdami o Ładowności 24 tony

Świadczymy usługi na terenie Polski zapewniając stałe usługi transportowe. Odbieramy towar w każdym miejscu na terytorium Polski i dowozimy go do wskazanego przez Państwa punktu rozładunku. Nasz tabor dociera do wszystkich województw i miejscowości na terenie kraju. Realizujemy Państwa zlecenia w przystępnej cenie bez zbędnej zwłoki zapewniając jednocześnie dostęp do wszelkich środków transportu drogowego. Nasza oferta obejmuje również indywidualne doradztwo w zakresie optymalizacji floty, dzięki czemu są Państwo w stanie zaoszczędzić spore kwoty przy planowaniu następnych transportów. Świadczymy nasze usługi przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę!